Zalety poczty we własnej domenie

Zalety poczty we w własnej domenie | nazwa.pl

Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub małe przedsiębiorstwo i nadal nie posiadasz poczty e-mail we własnej domenie? To błąd. Po pierwsze, tracisz w oczach potencjalnych klientów, którzy uznają to za mało profesjonalne działanie. Omija Cię również szereg korzyści, które oferowane są przez tego typu rozwiązanie. Konto pocztowe we własnej domenie to także możliwość archiwizacji wszystkich danych i przenoszenie ich w każdej chwili w razie potrzeby.

Oprócz zaawansowanych funkcjonalności istnieje kilka podstawowych powodów świadczących o przewadze poczty e-mail we własnej domenie nad ogólnodostępnymi rozwiązaniami. Należy do nich zaliczyć przede wszystkim to, że dasz się zapamiętać w prosty sposób odbiorcom wiadomości. To ważne, czy projekt lub nazwa firmy znajdą się w naszej domenie. Ludzie z natury są wzrokowcami, którzy największą uwagę skupiają na początku tekstu – warto wykorzystać ten aspekt i dać się zauważyć.

W nazwa.pl wychodzimy naprzeciw wymaganiom wszystkich użytkowników i oferujemy różne pakiety pocztowe. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią pojemność dyskową oraz liczbę kont pocztowych – są to rozwiązania zarówno dla pojedynczych użytkowników, jak również mniejszych i większych firm. Nasze usługi oprócz wydajnych parametrów posiadają również pakiet zabezpieczeń. Do najważniejszych można zaliczyć automatyczne kopie bezpieczeństwa, certyfikat SSL dla domeny czy system antywirusowy, który zabezpiecza pocztę przed złośliwym oprogramowaniem. Nazwa.pl we wszystkich usługach pocztowych oferuje także rozszerzoną ochronę DDoS. – mówi Krzysztof Cebrat, prezes nazwa.pl.

Rozwiązania pocztowe oferowane przez nazwa.pl posiadają różne parametry. W zależności od wybranego pakietu spełnią one oczekiwania zróżnicowanych grup użytkowników. W celu utworzenia jednego konta pocztowego we własnej domenie świetnie sprawdzi się Mail Cloud Start. Pojemność dyskowa w tej usłudze to 50 GB, która świetnie sprawdzi się u początkujących przedsiębiorców. Wyższe parametry zapewnią pozostałe dwa pakiety – Mail Cloud Biznes oraz Mail Cloud Pro. Pierwszy z nich to 125 GB miejsca na dysku, a drugi oddaje do dyspozycji powierzchnię dyskową 250 GB. Obie wersje umożliwiają dodanie nielimitowanej ilości domen oraz utworzenie dowolnej liczby kont pocztowych.

Dbając o bezpieczeństwo i stabilność świadczonych usług, nazwa.pl zdecydowała się na rozmieszczenie swoich serwerów w najnowocześniejszych Data Center w Polsce i Europie. W dodatku dane przechowywane są w chmurze, dzięki czemu są odseparowane od fizycznych nośników. – dodaje Krzysztof Cebrat.

Poczta e-mail to niezmiennie jedno z najważniejszych narzędzi w pracy każdego z nas. Pełni funkcję komunikatora wewnętrznego oraz zewnętrznego i jest swojego rodzaju wizytówką danej marki. Profesjonalnie konto pocztowe to dodatkowe korzyści w postaci promocji firmy na zewnątrz oraz wzbudzanie większego zaufania wśród potencjalnych klientów – dlatego to, co darmowe niekoniecznie sprawdzi się w przypadku poważniejszych projektów lub prowadzenia własnego biznesu. Narzędzia, które wybierasz do codziennego funkcjonowania, mogą zadecydować o wizerunku, a także o poziomie rozwoju Twojego przedsięwzięcia.

Zostaw komentarz

Prosimy o wypełnienie wszystkich poniższych pól. Zapewniamy, że Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.