Promocja: pl – od 5 zł | eu – od 5 zł | com – od 40 zł

Program Partnerski

Twój unikatowy kod rabatowy umożliwi wszystkim, którym go udostępnisz, skorzystanie ze zniżki 20% na usługi oferowane przez nazwa.pl. Przekaż Voucher z kodem lub link polecający i zyskaj wysokie prowizje, sięgające nawet 50% za każdą nową usługę uruchomioną z Twojego polecenia. Dodatkowo otrzymasz także stałe wynagrodzenie w wysokości do 35% za ich przedłużenie w kolejnych latach. Kod rabatowy na Voucherze i w linku polecającym jest wielorazowego użytku, dlatego możesz go przekazać dowolnej liczbie osób.

Zaloguj się do Panelu Klienta i pobierz swój indywidualny kod rabatowy

Webmasterze, wygraj 7-dniowy pobyt w luksusowym hoteluw Sopocie lub wybierz się na weekend do Zakopanego.

  1. Polecaj usługi nazwa.pl: 23.01– 31.03.2023 r.
  2. Zgromadź polecenia za jak największą kwotę i wygraj 7-dniowy pobyt w 5* hotelu Sofitel Grand w Sopocie.
  3. Zgarnij nagrodę gwarantowaną w postaci Vouchera na weekendowy pobyt w 4* hotelu w Zakopanem! Jak to zrobić? Wystarczy, że z Twojego polecenia nasze usługi hostingowe zakupią minimum 3 firmy. To wszystko!
  4. Uczestnikiem konkursu może być tylko osoba fizyczna lub prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą. Już dziś zarejestruj się w Panelu Klienta, podając swoje prywatne dane.
  5. Szczegółowe zasady konkursu dostępne są w Regulaminie pod adresem https://www.nazwa.pl/regulaminy/Konkurs-Program-Partnerski-2023.pdf

    Panel Klienta
Program Partnerski nazwa.pl

nagroda główna

7-dniowy pobyt dla dwóch osób
w hotelu Sofitel Grand w Sopocie

Program Partnerski nazwa.pl

Jeżeli zajmujesz się tworzeniem stron WWW, serwisem komputerów lub inną działalnością, dzięki której jesteś w stanie promować usługi nazwa.pl wśród większej liczby użytkowników, skontaktuj się z nami! Aktywujemy Ci wynagrodzenie w wysokości aż 50% od pierwszej wpłaty za polecane przez Ciebie usługi oraz do 35% od płatności za ich odnowienie. Im więcej usług polecisz, tym prowizja, którą otrzymasz za coroczne ich przedłużenia, będzie wyższa!

Kliknięcie przycisku „Wyślij zgłoszenie” skutkować będzie przekazaniem Twoich danych osobowych do nazwa.pl sp. z o.o., która będzie przetwarzać Twoje dane osobowe na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Kliknięcie przycisku jest równoznaczne ze zgodą na kontakt ze strony nazwa.pl sp. z o.o. celem przedstawienia propozycji współpracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej na dane wskazane w formularzu. Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez kontakt na adres iod@nazwa.pl.


Dziękujemy, że zgłosiłeś się do nas w celu podjęcia współpracy w zakresie polecenia usług nazwa.pl. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie na numer podany w formularzu, aby opowiedzieć Ci o szczegółowych zasadach naszego Programu Partnerskiego.

Opinie naszych Klientów

cudzysłów

Korzystam z usług nazwa.pl od 17 lat, to chyba dobrze o nich świadczy. Próbowałem korzystać z ofert konkurencji, często tańszych, ale jednak od 17 lat pozostaję z nazwa.pl. Oferta, jakość, panel administracyjny, obsługa klienta – to wszystko zebrane razem powoduje, że są najlepsi na rynku.

Avatar
Adrian Biłgorajski Crocodile Travel Ltd.
cudzysłów

Spółka nazwa.pl to firma godna zaufania. Jako ILLUMINATI GRUPA ARTYSTYCZNA korzystamy z jej usług od 2005 roku i nigdy się nie zawiedliśmy. Polecamy!

Avatar
Artur Kamiński Illuminati Grupa Artystyczna
cudzysłów

Jestem z nazwą.pl już od bodajże 20 lat . Mam serwer i strony WWW. Dziękuję za super współpracę. Nigdy ani serwer, ani strony mnie nie zawiodły. Nie było z nimi żadnych problemów, dlatego gdy dzwonią z innych firm i proponują swoje usługi, nie interesują mnie ich oferty. Dzięki nazwa.pl za współpracę, za dobrą obsługę. Działamy razem dalej.

Avatar
Waldemar Domagała
Lider rynku