Promocja: pl – od 10 zł | eu – od 10 zł | com – od 40 zł

Program Partnerski

Twój unikatowy kod rabatowy w Programie Partnerskim umożliwi Twoim znajomym skorzystanie ze zniżki 20% na usługi nazwa.pl świadczone w Modelu Abonamentowym. Przekaż voucher z kodem lub link polecający i zyskaj stałe wynagrodzenie w wysokości 25% od każdej wpłaty za poleconą usługę. Kod rabatowy na voucherze i w linku polecającym jest wielorazowego użytku, dlatego możesz go przekazać dowolnej liczbie osób.

Zaloguj się do Panelu Klienta i pobierz swój indywidualny kod rabatowy
Program Partnerski nazwa.pl

Jeżeli zajmujesz się tworzeniem stron WWW, serwisem komputerów lub inną działalnością, dzięki której jesteś w stanie polecać usługi nazwa.pl większej liczbie osób, skontaktuj się z nami! Aktywujemy Ci wynagrodzenie w wysokości 50% od pierwszej wpłaty za polecane przez Ciebie usługi oraz do 35% od kolejnych płatności. Im więcej usług polecisz, tym prowizja, którą otrzymasz za przedłużenia usług będzie wyższa!

Kliknięcie przycisku „Wyślij zgłoszenie” skutkować będzie przekazaniem Twoich danych osobowych do nazwa.pl sp. z o.o., która będzie przetwarzać Twoje dane osobowe na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Kliknięcie przycisku jest równoznaczne ze zgodą na kontakt ze strony nazwa.pl sp. z o.o. celem przedstawienia propozycji współpracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej na dane wskazane w formularzu. Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez kontakt na adres iod@nazwa.pl.


Dziękujemy, że zgłosiłeś się do nas w celu podjęcia współpracy w zakresie polecenia usług nazwa.pl. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie na numer podany w formularzu, aby opowiedzieć Ci o szczegółowych zasadach naszego Programu Partnerskiego.

Opinie naszych Klientów

cudzysłów

Jestem bardzo zadowolona z usług nazwa.pl! Początkowo miałam problem, żeby rozróżnić czym się różni serwer od domeny:) Udało nam się poprawnie wykonać migrację mojego sklepu i kont mailowych. Naprawdę bardzo sympatyczna i wyrozumiała obsługa, krok po kroku wszystko jest profesjonalnie tłumaczone. Z całego serca polecam!

Avatar
Sara Górko Firma Handlowo-Usługowa
Sara Górko www.sarita.pl
cudzysłów

Cieszę się, że przeszedłem z home.pl do nazwa.pl. Kompetencja, szybkość kontaktu telefonicznego to zaleta tej firmy. No i konsultant, który wspierał mnie podczas migracji, jest bardzo kompetentną osobą w sprawach technicznych, a także potrafił odpowiedzieieć na wszystkie pytania. Byle tak dalej!

Avatar
Pan Mariusz
cudzysłów

Przeniosłem swoje usługi do nazwa.pl po roku korzystania z serwerów firmy home.pl i jestem nadzwyczaj zadowolony z dokonanego wyboru. Wszystko w nazwa.pl jest szybsze: telefony są odbierane błyskawicznie, a strona i poczta jeszcze nigdy wcześniej nie działały tak szybko i sprawnie. Polecam nazwa.pl!

Avatar
Maciej Dubiel Współwłaściciel firmy MADI
Lider rynku