Cloud Hosting w nazwa.pl, czyli flota nowoczesnych wyścigówek

Cloud Hosting w nazwa.pl

Cloud Hosting w nazwa.pl, czyli hosting w chmurze, to rozwiązanie nowoczesne, które przewyższa pod każdym względem tradycyjny hosting, gdzie strona WWW obsługiwana jest jedynie na pojedynczym serwerze. Hosting w chmurze oferuje większą szybkość działania, skalowalność zasobów oraz reakcję na awarie w ułamkach sekund.

Nazwa.pl odnotowała 45% wzrost ruchu w Polskim Internecie

Odnotowaliśmy w marcu wzrost obciążenia na stronach WWW klientów nazwa.pl o 45%.

Największa w Polsce spółka, zajmująca się utrzymaniem stron WWW w technologii chmury, odnotowała w miesiącu marcu 45% wzrost ruchu do obsługiwanych przez nią serwisów WWW. Trwająca pandemia koronowirusa COVID-19 oraz kwarantanna domowa Polaków wpłynęły na zwiększone zainteresowanie treściami publikowanymi w Internecie.

5 zalet szyfrowania backupu

Dlaczego warto wykonywać szyfrowane kopie zapasowe? 5 powodów szyfrowania backupów znajdziesz na blogu nazwa.pl.

Ludzie podobno dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i na tych, którzy zaczną je robić. Niestety w dobie szalejącego w Internecie ransomware’u i innych form cyberprzestępczej działalności samo posiadanie backupu nie wystarcza. Ochronę danych należy stosować na wielu poziomach. Takie dodatkowe warstwy zabezpieczeń to szyfrowanie i backup w chmurze, które, występując wspólnie, znacząco zmniejszają ryzyko utraty danych. Oto najważniejsze zalety tych rozwiązań.