Promocja: pl – 5 PLN/rok | eu – 5 PLN/rok | com – 40 PLN/rok

Program Partnerski

Twój unikatowy kod rabatowy w Programie Partnerskim umożliwi Twoim znajomym skorzystanie ze zniżki 20% na usługi nazwa.pl świadczone w Modelu Abonamentowym. Przekaż voucher z kodem lub link polecający i zyskaj stałe wynagrodzenie w wysokości 25% od każdej wpłaty za poleconą usługę. Kod rabatowy na voucherze i w linku polecającym jest wielorazowego użytku, dlatego możesz go przekazać dowolnej liczbie osób.

Zaloguj się do Panelu Klienta i pobierz swój indywidualny kod rabatowy
Program Partnerski nazwa.pl

Jeżeli zajmujesz się tworzeniem stron WWW, serwisem komputerów lub inną działalnością, dzięki której jesteś w stanie polecać usługi nazwa.pl większej liczbie osób, skontaktuj się z nami! Aktywujemy Ci wynagrodzenie w wysokości 50% od pierwszej wpłaty za polecane przez Ciebie usługi oraz do 35% od kolejnych płatności. Im więcej usług polecisz, tym prowizja, którą otrzymasz za przedłużenia usług będzie wyższa!

Kliknięcie przycisku „Wyślij zgłoszenie” skutkować będzie przekazaniem Twoich danych osobowych do nazwa.pl sp. z o.o., która będzie przetwarzać Twoje dane osobowe na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Kliknięcie przycisku jest równoznaczne ze zgodą na kontakt ze strony nazwa.pl sp. z o.o. celem przedstawienia propozycji współpracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej na dane wskazane w formularzu. Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez kontakt na adres iod@nazwa.pl.


Dziękujemy, że zgłosiłeś się do nas w celu podjęcia współpracy w zakresie polecenia usług nazwa.pl. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie na numer podany w formularzu, aby opowiedzieć Ci o szczegółowych zasadach naszego Programu Partnerskiego.

Opinie naszych Klientów

cudzysłów

Korzystam z usług nazwa.pl od 17 lat, to chyba dobrze o nich świadczy. Próbowałem korzystać z ofert konkurencji, często tańszych, ale jednak od 17 lat pozostaję z nazwa.pl. Oferta, jakość, panel administracyjny, obsługa klienta – to wszystko zebrane razem powoduje, że są najlepsi na rynku.

Avatar
Adrian Biłgorajski Crocodile Travel Ltd.
cudzysłów

Spółka nazwa.pl to firma godna zaufania. Jako ILLUMINATI GRUPA ARTYSTYCZNA korzystamy z jej usług od 2005 roku i nigdy się nie zawiedliśmy. Polecamy!

Avatar
Artur Kamiński Illuminati Grupa Artystyczna
cudzysłów

Jestem z nazwą.pl już od bodajże 20 lat . Mam serwer i strony WWW. Dziękuję za super współpracę. Nigdy ani serwer, ani strony mnie nie zawiodły. Nie było z nimi żadnych problemów, dlatego gdy dzwonią z innych firm i proponują swoje usługi, nie interesują mnie ich oferty. Dzięki nazwa.pl za współpracę, za dobrą obsługę. Działamy razem dalej.

Avatar
Waldemar Domagała
Lider rynku