Koszyk
  Do dzieła, teraz 6 domen za 0 zł
  wydajny cloud hosting

  Kim jesteś?

  Kreator Stron WWW

  Stwórz własną, niepowtarzalną Stronę internetową korzystając z usługi Kreatora Stron WWW! Zamów domenę, a za darmo otrzymasz intuicyjne narzędzie, które bez specjalistycznej wiedzy, umożliwi Ci zbudowanie własnego projektu WWW!

  Profesjonalna soloPOCZTA

  Zupełnie darmowe konto pocztowe o pojemności 3 GB w ramach usługi soloPOCZTA to doskonały sposób prowadzenia komunikacji w Internecie, a do tego funkcjonalny program pocztowy - Active.Office!

  Kupony Adwords

  Skorzystaj z okazji, zarejestruj dowolną domenę i odbierz kupon o wartości 200 zł na reklamę w Google! Pokaż się w wynikach najpopularniejszej wyszukiwarki świata i zwiększ ruch na Twojej stronie!

  PROGRAM ANTYWIRUSOWY FM INTERNET SECURITY 2014

  Wraz z rejestracją dowolnej, płatnej domeny otrzymasz za darmo trzymiesięczną licencję na program antywirusowy FM Internet Security 2014!

  Dowiedz się więcej...

  Profesjonalna obsługa Klienta

  Pracownicy Działu Obsługi Klienta są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania 24/h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy konsultanta – wyślij e-mail, rozmawiaj na czacie lub zadzwoń.

  Ukrywanie Danych Abonenta (domeny globalne)

  W czasach ciągle rozsyłanego spamu i nadużyć wiążących się z wykorzystaniem prywatnych danych w Internecie, wychodzimy na przeciw temu problemowi oferując usługę Ukrywania Danych Abonentów domen globalnych.

  Giełda Domen

  Jeżeli posiadasz domeny internetowe zarejestrowane w nazwa.pl, już dziś masz możliwość ich sprzedaży, dzięki profesjonalnej platformie Giełdy Domen! Publikuj oferty sprzedaży domen globalnych oraz polskich i zarabiaj z nazwa.pl!

  Możliwość administracji domeną przez Panel Klienta

  Korzystając z panelu zaawansowanej konfiguracji możesz rozszerzyć funkcjonalność swojej domeny przez szczegółowe skonfigurowanie jej rekordów DNS. Taka możliwość jest dostępna jedynie dla domen zarejestrowanych w nazwa.pl.

  Transferuj domenę

  5 zalet posiadania własnej domeny!

  1. Unikalna nazwa strony WWW
  2. Tani sposób promocji marki
  3. Globalny zasięg
  4. Poczta – łatwy kontakt z Klientem
  5. Lepszy image Twojej firmy

  Porady wyboru dobrej domeny internetowej

  Najczęściej zadawane pytania

  Poniżej znajduje się pięć najczęściej zadawanych pytań, aby zapoznać się z pełną listą zagadnień dotyczących Domen, przejdź do Centrum Pomocy.


  Regulamin usługi

  Poniżej znajduje się lista regulaminów dotycząca usługi Domen. Jeżeli chesz zapoznać się z wszystkimi regulaminami usług, przejdź do pełnej listy regulaminów.

  Domeny zagraniczne

  Wybierz najbardziej popularne domeny zagraniczne i rozwijaj swój biznes w innych krajach! Do wyboru są m. in. .co, .fr, .ru

  Domeny globalne

  Działaj globalnie! Postaw na końcówki światowe.
  Do wyboru są m. in. .mobi, .pro, .tel, .xxx