Koszyk
  • .plod 0 zł
  • .euod 0 zł
  • .comod 19.90 zł
  wydajny cloud hosting

  Kim jesteś?

  Kupony Adwords

  Skorzystaj z okazji, zarejestruj dowolną domenę i odbierz kupon o wartości 200 zł na reklamę w Google! Pokaż się w wynikach najpopularniejszej wyszukiwarki świata i zwiększ ruch na Twojej stronie!

  PROGRAM ANTYWIRUSOWY FM INTERNET SECURITY 2014

  Wraz z rejestracją dowolnej, płatnej domeny otrzymasz za darmo trzymiesięczną licencję na program antywirusowy FM Internet Security 2014!

  Dowiedz się więcej...

  Kreator Stron WWW

  Stwórz własną, niepowtarzalną Stronę internetową korzystając z usługi Kreatora Stron WWW! Zamów domenę, a za darmo otrzymasz intuicyjne narzędzie, które bez specjalistycznej wiedzy, umożliwi Ci zbudowanie własnego projektu WWW!

  Profesjonalna soloPOCZTA

  Zupełnie darmowe konto pocztowe o pojemności 3 GB w ramach usługi soloPOCZTA to doskonały sposób prowadzenia komunikacji w Internecie, a do tego funkcjonalny program pocztowy - Active.Office!

  Profesjonalna obsługa Klienta

  Pracownicy Działu Obsługi Klienta są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania 24/h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy konsultanta – wyślij e-mail, rozmawiaj na czacie lub zadzwoń.

  Ukrywanie Danych Abonenta (domeny globalne)

  W czasach ciągle rozsyłanego spamu i nadużyć wiążących się z wykorzystaniem prywatnych danych w Internecie, wychodzimy na przeciw temu problemowi oferując usługę Ukrywania Danych Abonentów domen globalnych.

  Giełda Domen

  Jeżeli posiadasz domeny internetowe zarejestrowane w nazwa.pl, już dziś masz możliwość ich sprzedaży, dzięki profesjonalnej platformie Giełdy Domen! Publikuj oferty sprzedaży domen globalnych oraz polskich i zarabiaj z nazwa.pl!

  Możliwość administracji domeną przez Panel Klienta

  Korzystając z panelu zaawansowanej konfiguracji możesz rozszerzyć funkcjonalność swojej domeny przez szczegółowe skonfigurowanie jej rekordów DNS. Taka możliwość jest dostępna jedynie dla domen zarejestrowanych w nazwa.pl.

  Transferuj domenę

  5 zalet posiadania własnej domeny!

  1. Unikalna nazwa strony WWW
  2. Tani sposób promocji marki
  3. Globalny zasięg
  4. Poczta – łatwy kontakt z Klientem
  5. Lepszy image Twojej firmy

  Porady wyboru dobrej domeny internetowej

  Najczęściej zadawane pytania

  Poniżej znajduje się pięć najczęściej zadawanych pytań, aby zapoznać się z pełną listą zagadnień dotyczących Domen, przejdź do Centrum Pomocy.


  Regulamin usługi

  Poniżej znajduje się lista regulaminów dotycząca usługi Domen. Jeżeli chesz zapoznać się z wszystkimi regulaminami usług, przejdź do pełnej listy regulaminów.