Koszyk
  • 1 DOMENA POLSKA DLA FIRM
  • .plod 0 zł
  • .euod 19.90 zł
  • .comod 19.90 zł
wydajny cloud hosting

Kim jesteś?

Kupony Adwords

Skorzystaj z okazji, zarejestruj dowolną domenę i odbierz kupon o wartości 200 zł na reklamę w Google! Pokaż się w wynikach najpopularniejszej wyszukiwarki świata i zwiększ ruch na Twojej stronie!

Kreator Stron WWW

Stwórz własną, niepowtarzalną Stronę internetową korzystając z usługi Kreatora Stron WWW! Zamów domenę, a za darmo otrzymasz intuicyjne narzędzie, które bez specjalistycznej wiedzy, umożliwi Ci zbudowanie własnego projektu WWW!

Profesjonalna soloPOCZTA

Zupełnie darmowe konto pocztowe o pojemności 3 GB w ramach usługi soloPOCZTA to doskonały sposób prowadzenia komunikacji w Internecie, a do tego funkcjonalny program pocztowy - Active.Office!

Internetowy dziennik Active.blog

Blog jest najlepszą formą wyrażenia swoich poglądów wśród internetowego tłumu. Prywatna strona, prosta obsługa i szereg ciekawych funkcji czyni tę usługę silną platformą przekazu.

Galeria Zdjęć Active.Photo

Zaprezentuj swoje zdjęcia znajomym, twórz kolejne albumy i dziel się nimi na portalach społecznościowych. Active.photo sprawia, że dodawanie, edycja i komentowanie zdjęć jest o wiele prostsze.

Profesjonalna obsługa Klienta

Pracownicy Działu Obsługi Klienta są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania 24/h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy konsultanta – wyślij e-mail, rozmawiaj na czacie lub zadzwoń.

Ukrywanie Danych Abonenta (domeny globalne)

W czasach ciągle rozsyłanego spamu i nadużyć wiążących się z wykorzystaniem prywatnych danych w Internecie, wychodzimy na przeciw temu problemowi oferując usługę Ukrywania Danych Abonentów domen globalnych.

Giełda Domen

Jeżeli posiadasz domeny internetowe zarejestrowane w nazwa.pl, już dziś masz możliwość ich sprzedaży, dzięki profesjonalnej platformie Giełdy Domen! Publikuj oferty sprzedaży domen globalnych oraz polskich i zarabiaj z nazwa.pl!

Możliwość administracji domeną przez Panel Klienta

Korzystając z panelu zaawansowanej konfiguracji możesz rozszerzyć funkcjonalność swojej domeny przez szczegółowe skonfigurowanie jej rekordów DNS. Taka możliwość jest dostępna jedynie dla domen zarejestrowanych w nazwa.pl.

Transferuj domenę

5 zalet posiadania własnej domeny!

  1. Unikalna nazwa strony WWW
  2. Tani sposób promocji marki
  3. Globalny zasięg
  4. Poczta – łatwy kontakt z Klientem
  5. Lepszy image Twojej firmy

Porady wyboru dobrej domeny internetowej

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajduje się pięć najczęściej zadawanych pytań, aby zapoznać się z pełną listą zagadnień dotyczących Domen, przejdź do Centrum Pomocy.


Regulamin usługi

Poniżej znajduje się lista regulaminów dotycząca usługi Domen. Jeżeli chesz zapoznać się z wszystkimi regulaminami usług, przejdź do pełnej listy regulaminów.