Twój koszyk

Wysokie zarobki i minimum formalności w programie polecaj.nazwa.pl

15.06.2015

Program poleceń w nazwa.pl to prosty sposób na zarobienie sporych pieniędzy.

W jaki sposób skutecznie polecić i zarobić?

 1. Wejdź na stronę internetową polecaj.nazwa.pl
 2. Zarejestruj się.
 3. Umieść baner na swojej stronie lub prześlij linka klientom lub znajomym.
 4. Prowizja od transakcji trafi na Twoje konto.
 5. Dodatkowo otrzymasz prowizję za dwa kolejne odnowienia usługi.

Ile można zarobić w programie afiliacyjnym nazwa.pl? Zarabiasz do 32% prowizji od transakcji i do 22% wartości transakcji w przypadku odnowienia usługi. Szczegóły możesz sprawdzić na polecaj.nazwa.pl. Przykładowo gdy polecisz usługi za 1000 zł podzielimy się z Tobą prowizją w wysokości 320 zł.

- Nasz nowy program poleceń działa niespełna od miesiąca, a wywołał duże poruszenie i muszę przyznać, że zaskoczyła nas pozytywna reakcja klientów, a także szybkość z jaką grono polecających rośnie z dnia na dzień. Program poleceń jest prosty i przejrzysty, a co najważniejsze, jest on odpowiedzią na liczne zapytania naszych klientów dotyczące możliwości uzyskania dochodów za polecanie naszych usług.  – mówi Łukasz Żur, menedżer produktu nazwa.pl

Dobre praktyki polecania usług w programie afiliacyjnym nazwa.pl:

 1. Bądź na bieżąco z promocjami
  Odwiedzaj naszą stronę polecaj.nazwa.pl, na której publikujemy informacje o bieżących promocjach i akcjach reklamowym. Dzięki temu masz świeżą informację o tym jakie usługi najlepiej w danym okresie polecić. Wiesz, że dana usługa jest w promocji i możesz wykorzystać tą informację, aby łatwiej przekonać znajomego czy klienta przykładowo do rozpoczęcia sprzedaży w Internacie ze sklepem internetowym Sklepicom.

 2. Polecaj znajomym
  Jeśli prowadzisz biznes w Internecie lub masz po prostu bloga czy stronę o swoich zainteresowaniach wystarczy, że zamieścisz na niech baner polecający usługi nazwa.pl a zaczniesz na bieżąco zarabiać. Nie obawiaj się też polecać zakup domeny .pl lub rozpoczęcie biznesu w sieci z sklepem internetowym Sklepicom znajomym lub rodzinie. Każdy pewnie chce mieć swoją domenę złożoną z imienia i nazwiska i zakończoną .pl. Jeśli prowadzisz biznes możesz polecić usługi nazwa.pl swoim klientom. W końcu Ty także z nich korzystasz, więc wiesz co dobre, a dodatkowo możesz na tym zarobić.

 3. Polecaj w pakiecie
  Polecać można prawie wszystkie usługi nazwa.pl: domeny, serwery, strony www, sklepy internetowe i certyfikaty bezpieczeństwa. Wykorzystaj to, że sama domena .pl lub .com nie wystarczy. Twoi znajomi lub klienci potrzebują strony internetowej lub sklepu, a czasami chcą po prostu mieć bloga. Wykorzystaj to i polecaj w zestawie. Na przykład sklep internetowy Sklepicom z domeną .pl i certyfikatem bezpieczeństwa lub usługa kreatora stron www i domenę.pl. To proste, bo początkowe ceny usług są bardzo tanie, a Ty możesz zarobić na ich odnowieniach.

Kim jesteś?

Rejestrujesz sie w programie afiliacyjnym nazwa.pl przygotowanym przez TradeDoubler.
Jesli posiadasz juz konto w TradeDoubler kliknij na link i zglos sie do wybranego programu.

Jesli nie jestes zarejestrowany w systemie TradedDoubler podaj swój adres email i przystąp do programu.

Wprowadz swój adres e-mail i kliknij "Rozpocznij!". Zostaniesz przekierowany na strone TradeDoubler'a w celu dokonczenia rejestracji.

Krok1 z 3, wprowadz swój adres e-mail: >