Twój koszyk

Oferta pracy

Obecnie poszukujemy osoby, która wesprze nasz Zespół Logistyki na stanowisku:
Stażysta
Miejsce pracy: Kraków

Jeżeli jesteś osobą chętną do nauki, dyspozycyjną, sumienną i gotową na podjęcie nowych zawodowych wyzwań zapraszamy do aplikowania!

Zespół Logistyki to grupa specjalistów, którzy dbają o zapewnienie sprawnej i szybkiej obsługi administracyjno-logistycznej biura. W ramach swoich codziennych zadań zajmują się szerokim zakresem obowiązków: przepływem korespondencji, koordynacją dostaw i  współpracą z dostawcami oraz obsługą techniczną pomieszczeń.

W ramach powierzonych zadań będziesz wspierać Zespół Logistyki w ich codziennej pracy. Staniesz się częścią działu i będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę w zakresie logistyki i administracji.

Do Twoich zadań będzie należało wsparcie pracowników w:
  • bieżącej obsłudze korespondencji (korespondencja przychodząca, wychodząca, wysyłki kurierskiej),
  • zapewnieniu prawidłowego obiegu dokumentów w firmie (ewidencja, dystrybucja i archiwizacja),
  • obsłudze urządzeń biurowych, w tym urządzenia do obsługi korespondencji seryjnej,
  • wystawianiu, sprawdzaniu poprawności faktur i ich wysyłce do Klientów,
  • wprowadzaniu danych do systemu informatycznego,
  • organizacji zaplecza biurowego i socjalnego,
  • obsłudze transportowej dostaw i wysyłek,
  • pozostałych zadaniach biurowych.

Jeśli:
  • potrafisz obsługiwać urządzenia biurowe (komputer, ksero, fax),
  • sprawnie poruszasz się w środowisku Windows i dobrze znasz pakiet MS Office,
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną z pozytywnym nastawieniem do ludzi,
  • lubisz pracę w zespole,
  • potrafisz organizować swoją pracę, a powierzone obowiązki wykonujesz rzetelnie,
  • jesteś osobą zaangażowaną i szybko uczącą się,
  • jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin oraz otwarty na nowe wyzwania, to właśnie na Ciebie czekamy!

Twoim dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • gotowość do podjęcia pracy „od zaraz”.

W zamian zaoferujemy Ci pasjonującą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze, nowoczesne biuro w niedalekiej odległości od centrum, możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych szkoleniach czy konferencjach, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz pracę na pełen etat.

Jeżeli uważasz, że to właśnie ty jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko i chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoją aplikację na adres: praca@nazwa.pl z tematem wiadomości:
"Stażysta w DL”– 011217NP".

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez nazwa.pl sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji".

Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, proszone są o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Edytą Nurzyńską-Kopyt - osobą odpowiedzialną za proces rekrutacji pod numerem (12) 424 40 53.