Twój koszyk

Oferta pracy

Programista Python (Linux)
POSZUKIWANY!

Miejsce pracy: Kraków

Szukamy osoby pasjonującej się Linuxem, która potrafi programować w Pythonie. Na tym stanowisku będziesz brać aktywny udział w realizacji ciekawych projektów oraz pracować przy złożonych i rozproszonych systemach.

    Twoimi zadaniami będą:
  • tworzenie i rozwijanie systemów backendowych działających w środowisku Linux
  • projektowanie architektury systemów oraz aplikacji
  • poprawa błędów oraz bieżące rozwiązywanie problemów w działającym oprogramowaniu

    Wymagania jakie powinieneś spełniać:
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku Python
  • dobra znajomość systemu Linux
  • umiejętność pisania testów jednostkowych
  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • otwartość na nowe wyzwania

    Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD oraz narzędziami do automatyzacji infrastruktury (Jenkins, Ansible)
  • znajomość języków C i Perl
  • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL)

W zamian zaoferujemy Ci pasjonującą, pełną wyzwań pracę, przyjazną atmosferę, nowoczesne biuro w Krakowie, możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych szkoleniach czy konferencjach oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Jeżeli uważasz, że to właśnie ty jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko i chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoją aplikację na adres: praca@nazwa.pl tematem wiadomości:
"Programista Python (Linux) - NP".

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez nazwa.pl sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji".
Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, proszone są o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Justyną Wątrobińską, osobą odpowiedzialną za proces rekrutacji pod numerem (22) 424 40 33.