Twój koszyk

Oferta pracy

Inspektor ds. Ochrony Danych Osobowych
Miejsce pracy: Kraków

Dlaczego my?
  • pełna wyzwań praca w przyjaznej atmosferze
  • wdrożenie do pracy (lub inna forma współpracy wg preferencji)
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowa o pracę
  • stałe podnoszenie kompetencji przez udział w szkoleniach i ciekawych projektach
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • pakiet atrakcyjnych benefitów
  • zniżki na usługi nazwa.pl oraz wiele więcej… (m.in. pakiet startowy, okolicznościowe upominki)
  • komfortowe biuro w Krakowie

Kogo poszukujemy?
  • posiadasz wyższe wykształcenie, preferowane kierunki prawnicze lub z zakresu zarządzania bezpieczeństwem informacji
  • znasz bardzo dobrze regulacje w zakresie ochrony danych osobowych, w szczególności RODO oraz jesteś na bieżąco ze zmianami w zakresie ustawy o ochronie danych osobowych
  • możesz pochwalić się min. 2-letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku w kontekście biznesowym
  • w pracy cechuje Cię rzetelność, dokładność oraz terminowość
  • podczas realizacji zadań stawiasz na samodzielność i dobrą organizację pracy
  • masz wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • jesteś dyspozycyjny

Jakie będą Twoje zadania?
  • tworzenie kompleksowych zaleceń z zakresu ochrony danych osobowych w celu zapewnienia zgodności działań spółki z rozporządzeniami RODO oraz ustawy o ochronie danych osobowych
  • cykliczne prowadzenie audytów bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych osobowych oraz opracowywanie raportów wraz z rekomendacjami i zaleceniami we wszelkich obszarach, gdzie dane osobowe są przetwarzane
  • systematyczna analiza przepisów i tworzenie wytycznych w obszarze ochrony danych osobowych dla celów biznesowych
  • opracowywanie i opiniowanie umów powierzenia przetwarzania danych osobowych
  • aktualizacja dokumentacji i procedur dotyczących przetwarzania danych osobowych obowiązujących w nazwa.pl sp. z o. o. oraz spółkach z grupy kapitałowej
  • doradztwo merytoryczne oraz prowadzenie szkoleń na temat wytycznych, rekomendacji i dobrych praktyk z zakresu ochrony danych osobowych
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad związanych z ochroną danych osobowych oraz prowadzenie obsługi incydentów dotyczących potencjalnych naruszeń danych osobowych

Podoba Ci się taka perspektywa? Aplikuj!
Prześlij nam swoje CV na adres: praca@nazwa.pl z tematem wiadomości:
"Inspektor ds. Ochrony Danych Osobowych - NP".

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji".

Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, proszone są o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu.

NR 1 W POLSCE