Twój koszyk

Dołącz do nas

Nieustannie się rozwijamy – zarówno jako firma (poprzez wprowadzanie nowych i udoskonalanie istniejących produktów), ale też jako zespół. Nasi pracownicy uczestniczą w rekrutacjach wewnętrznych, zmieniają działy i co najważniejsze: awansują! Dlatego też cały czas prowadzimy rekrutacje i zatrudniamy nowych pracowników.

Sprawdź, czy aktualnie poszukujemy osób na interesujące Cię stanowisko.

Tester Oprogramowania - Rzeszów

Stażysta w Zespole Księgowości

Prawnik

Specjalista SEO

Młodszy Administrator Systemów Linux - Rzeszów

Inżynier OpenStack

Inspektor ds. Ochrony Danych Osobowych

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta - Kraków

Administrator Systemów Linux - Rzeszów

Inżynier Systemów

Programista Python (Linux) - Rzeszów

Specjalista ds. Produktu

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta - Krosno

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Prosimy o dodanie poniższej klauzuli w każdej wysłanej aplikacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę nazwa.pl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie  na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji".

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę nazwa.pl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska".

Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszone są o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest nazwa.pl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Mieczysława Medweckiego 17, 31-870 Kraków, e-mail: kontakt@nazwa.pl. Kontakt z  inspektorem ochrony danych osobowych można nawiązać za pośrednictwem wiadomości e-mail  wysłanej na adres: iod@nazwa.pl.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz  prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy  miesiące od dnia przesłania CV. Za zgodą kandydatów w okresie 3 lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.