Twój koszyk

Kariera w nazwa.pl

nazwa.pl od 20 lat pomaga przedsiębiorcom rozwijać biznes w sieci, oferując hosting i pocztę elektroniczną ale także dając możliwość rejestracji domen internetowych, założenia sklepu internetowego czy zamówienia certyfikatu SSL. Jesteśmy jednym z liderów branży hostingowej w Europie Środkowo-Wschodniej oraz jedną z największych polskich firm z branży IT. Z naszych usług korzysta już 2 miliony użytkowników. Ten sukces osiągnęliśmy dzięki wysokim kompetencjom i zaangażowaniu naszych pracowników. Jesteśmy zgranym zespołem liczącym obecnie ponad 150 osób. Oferujemy naszym pracownikom bardzo dobre warunki do pracy i rozwoju. Dużą wartością naszej firmy są partnerskie relacje i przyjazna atmosfera. Cenimy sobie osoby nastawione na współpracę, które chcą dzielić się swoimi pomysłami i poszerzać wiedzę :)

Doceniamy osoby z inicjatywą i innowacyjnym podejściem do wykonywanych zadań, komunikatywne oraz posiadające duży zapał do pracy. Zatrudniamy ludzi otwartych i kontaktowych, a przy tym kompetentnie i profesjonalnie podchodzących do swoich obowiązków oraz wykonywanych zadań.

Nie jesteśmy korporacją, wszyscy się znamy i mówimy do siebie po imieniu. Naszą mocną stroną jest atmosfera nieskrępowana sztywnymi zasadami typu "dress code" i innymi zawiłymi procedurami. Każdego pracownika traktujemy indywidualnie, nie jest on małym trybikiem wielkiej maszyny. Wiemy jak ważny jest rozwój, dlatego wdrażamy model zarządzania przez kompetencje, który nie tylko umożliwia poszerzanie umiejętności na danym stanowisku pracy, ale wpływa też na rozwój osobisty. Gramy fair play i cenimy lojalność - wiemy, że działa to w dwie strony.

Nie mylimy ambicji z "wyścigiem szczurów", cenimy współpracę i nastawienie na wzajemną pomoc. Wierzymy, że naszą siłą napędową jest praca w grupie, ale nie skreślamy samodzielnych "strzelców", którzy wolą w samotności realizować zadania. Masz pomysły i chcesz je realizować? Lubisz pracować w zespole? Masz poczucie humoru? Jeśli możesz odpowiedzieć twierdząco na powyższe pytania, to jesteś na dobrej drodze, aby dołączyć do naszego zespołu :)

Słuchamy naszych pracowników i staramy się dopasować do ich potrzeb. Benefity, które przygotowaliśmy nie są więc pogonią za pewnymi standardami na rynku pracy, ale odpowiedzią na sugestie naszych pracowników. Cały czas pracujemy też nad nowymi korzyściami pozapłacowymi dla naszego zespołu.

Pracując w nazwa.pl możesz liczyć przede wszystkim na:

1. MIŁĄ ATMOSFERĘ

U nas otrzymasz nie tylko wsparcie szefa, ale również współpracowników, którzy też kiedyś uczyli się od innych. Bezpośrednia, szczera komunikacja i wzajemne zaufanie – to one budują nasz zespół. Pamiętamy o urodzinach pracowników i doceniamy ich wieloletni staż pracy.

2. POPRAWĘ ZDROWIA I KONDYCJI

Każdy pracownik może uczestniczyć w Programie Prywatnej Opieki Medycznej oraz korzystać ze współfinansowanej karty MultiSport. W końcu sport to zdrowie, a w zdrowym ciele zdrowy duch!

3. DOBRĄ ROZRYWKĘ

Kilka razy w roku organizujemy imprezy integracyjne i okolicznościowe, na których możemy we wspólnym gronie nie tylko na chwilę zapomnieć o obowiązkach, ale i poznać się bliżej. Nie zapominamy też o naszych najmłodszych, dlatego Mikołajki i imprezy z okazji Dnia Dziecka stały się już tradycją w naszej firmie.

4. ROZWÓJ OSOBISTY

Nasi pracownicy uczestniczą zarówno w szkoleniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Dbamy o to, aby oprócz oczywistych możliwości rozwoju w ramach danego działu, pracownicy mogli rozwijać się w innych kierunkach. W tym celu organizujemy wewnętrzne rekrutacje, które umożliwiają migracje między działami.

5. RÓWNOWAGĘ MIĘDZY PRACĄ A ŻYCIEM PRYWATNYM

Rozumiemy, że masz rodzinę i obowiązki z nią związane, nadgodziny są u nas rzadkością, na mamę wracającą z urlopu macierzyńskiego czeka jej stanowisko pracy, pomagamy też godzić pracę ze studiami.

6. DROBNE PRZYJEMNOŚCI

Nie ma znaczenia, czy pracujesz u nas długo czy krótko – staramy się rozpieszczać cały nasz zespół i w związku z tym organizujemy różnego rodzaju atrakcje. Lubimy zaskakiwać cyklicznymi słodkościami, niespodziankami z okazji urodzin czy zniżkami do teatru.

W zależności od tego, na jakie stanowisko pracy prowadzimy rekrutację, cały proces może dzielić się na cztery do sześciu etapów, podczas których sprawdzamy wiedzę, doświadczenie i predyspozycje Kandydatów.

I etap - selekcja aplikacji

Selekcjonujemy wszystkie nadesłane aplikacje pod kątem kompetencji niezbędnych na dane stanowisko. Czytamy każde CV i każdy list motywacyjny mimo, że dostajemy ich naprawdę dużo. Nie pozwala nam to jednak na udzielenie odpowiedzi każdemu kandydatowi, dlatego na tym etapie kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wskazówka

List motywacyjny nie musi być osobnym dokumentem, wystarczy w treści maila napisać, dlaczego chcesz do nas dołączyć i jaką pracę chciałbyś wykonywać.

II etap - test wiedzy / zadanie rekrutacyjne (na wybrane stanowiska)

a) Test wiedzy – przeprowadzany jest głównie dla kandydatów na stanowiska programistyczne i pozwala sprawdzić znajomość konkretnych języków programowania. Test rozwiązywany jest indywidualnie, w siedzibie naszej firmy i trwa od 30 do 45 minut.

b) Zadanie rekrutacyjne - pomaga sprawdzić praktyczne wykorzystanie wiedzy. Zadanie wysyłane jest Kandydatowi na skrzynkę e-mail. Zawsze wcześniej kontaktujemy się telefonicznie i ustalamy konkretny czas na rozwiązanie zadania, który jest uzależniony od specyfiki stanowiska i trudności zadania.

Decyzja o zaproszeniu Kandydata do kolejnego etapu rekrutacji podejmowana jest na podstawie wyniku testu lub rozwiązania zadania. Jeśli w jednych obszarach czujesz się mocniejszy, a w innych nieco słabszy, nie powinieneś się poddawać! Nie mamy sztywnych ram punktowych decydujących o zdawalności. Każdy test czy zadanie oceniane jest indywidualnie przez specjalistów z danej dziedziny, dla których posiadanie przez Kandydata pewnego zakresu wiedzy może okazać się kluczowe.

III etap - rozmowa rekrutacyjna

Po przeprowadzonej selekcji aplikacji, bądź ewentualnym teście wiedzy/zadaniu rekrutacyjnym, wyłania się grupa kandydatów, którzy zostają zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną. Podczas spotkania, które trwa przeważnie od 30 do 60 minut, rozmawiamy o doświadczeniu, pasjach, edukacji Kandydata oraz sprawdzamy jego wiedzę merytoryczną. Weryfikujemy również cechy i predyspozycje, zarówno pod kątem dopasowania do konkretnego stanowiska pracy, jak i całego zespołu. Czasami prosimy też o udział w krótkim zadaniu praktycznym, które ma na celu sprawdzenie kompetencji istotnych z punktu widzenia danego stanowiska.

Spotkanie prowadzone jest wspólnie przez Przedstawiciela działu, do którego poszukiwany jest pracownik oraz przez Specjalistę ds. rekrutacji. W wyjątkowych sytuacjach w rozmowie uczestniczy także dodatkowy specjalista. Każde spotkanie rekrutacyjne przebiega w miłej i przede wszystkim partnerskiej atmosferze.

Wszyscy kandydaci, którzy uczestniczą w II i III etapie rekrutacji (zadania i/lub rozmowy rekrutacyjnej), zostają poinformowani o rezultacie, bez względu na to czy jest to wynik pozytywny czy negatywny. Informacja zwrotna przekazywana jest najpóźniej do dwóch tygodni od spotkania, a w przypadku zadań czy testów nawet szybciej. Kontaktujemy się telefonicznie, a w wyjątkowych sytuacjach, gdy taki rodzaj kontaktu jest niemożliwy, wysyłamy wiadomość e-mail.

IV etap - Assessment Center (na wybrane stanowiska)

Assessment Center organizujemy w przypadku stanowisk, które wymagają od kandydatów kompetencji, możliwych do sprawdzenia jedynie podczas wykonywania praktycznych ćwiczeń czy zadań odzwierciedlających pracę na danym stanowisku.

Ten rodzaj rekrutacji trwa zazwyczaj kilka godzin i odbywa się w grupie. Kandydaci otrzymują odpowiednio wcześniej informację, kiedy dokładnie odbędzie się spotkanie i jak długo potrwa, aby mogli spokojnie zaplanować odpowiednią ilość czasu.

V etap - rozmowa o warunkach zatrudnienia

Do udziału w takim spotkaniu zapraszane są osoby, z którymi chcemy nawiązać współpracę. Omawiamy wtedy warunki zatrudnienia (w tym warunki finansowe), a także przekazujemy dokumenty niezbędne do podpisania umowy.

VI etap - adaptacja

Proces rekrutacji w nazwa.pl nie kończy się wraz z podpisaniem umowy. Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze dni w nowym miejscu pracy bywają stresujące i dość trudne. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zniwelować te wrażenia, zastępując je samymi pozytywnymi. Osoby, które przeszły przez cały proces rekrutacji, w pierwszym tygodniu pracy uczestniczą w kilku wewnętrznych szkoleniach, które pomagają poznać lepiej firmę oraz zasady w niej panujące.

Oprócz tego nowi pracownicy zostają otoczeni opieką, zarówno Przełożonego, jak i wyznaczonego w tym celu pracownika, który pełni rolę tzw. Opiekuna. Ułatwia to znacznie wdrożenie w zakres nowych obowiązków oraz poznanie nieformalnych zasad panujących w firmie.

Cenimy również świeże spojrzenie nowych pracowników. Chętnie słuchamy pomysłów, które mogą jeszcze bardziej ułatwić stawianie pierwszych kroków w nazwa.pl, dlatego przeprowadzamy spotkania, które dają możliwość podzielenia się wrażeniami z pierwszych tygodni w firmie. Pierwsze z nich odbywa się po dwóch tygodniach z udziałem pracownika Działu Rekrutacji i Rozwoju Pracowników, a drugie po miesiącu pracy z Przełożonym.

Oferty pracy