Twój koszyk
24.01.2018

Nowa oferta hostingu Active Cloud

Nazwa.pl, firma numer 1 na rynku usług hostingowych w Polsce, w dniu 24 stycznia 2018 r. wprowadziła do oferty nowy serwer Active Cloud Max o powierzchni dyskowej 1 TB.

Nazwa.pl wprowadziła również nowe okresy abonamentowe dla wszystkich usług Active Cloud: 3 i 6 miesięcy. Zmiana okresów abonamentowych to zapewnienie pełnej elastyczności w wyborze oferty hostingowej.

Więcej szczegółów, dotyczących aktualnej oferty po wprowadzeniu zmian, dostępnych jest: na stronie internetowej nazwa.pl, w Regulaminie Usługi Serwera oraz Parametrach Bezpieczeństwa.

Korzystając z okazji nazwa.pl pragnie przypomnieć, że bazy danych dostępne w ramach serwerów Active Cloud znajdują się obecnie na ultraszybkich dyskach NVMe. W zaobserwowanych wynikach oraz uzyskanych opiniach od Klientów firmy znajduje potwierdzenie fakt, że zapytania kierowane do baz procesowane są obecnie nawet do 10 razy szybciej. Jest to najszybsze rozwiązanie dostępne na rynku.

Nazwa.pl to nr 1 na rynku usług hostingowych w Polsce, dlatego firma dba o to, aby świadczone przez nią usługi były w pełni dopasowane do potrzeb jej Klientów i opierały się o najnowsze dostępne technologie.