nazwa.pl
Razem z nami wspieraj bezpieczeństwo w sieci - Wybieraj domeny z DNSSEC
Domena w nazwa.pl to, poza wymarzonym adresem WWW, także pewność bezpieczeństwa użytkowników. Dzięki zabezpieczeniu DNSSEC użytkownicy Internetu chronieni są przed przekierowaniami na fałszywe strony internetowe.
DOMENA Z DNSSEC
Jeśli na Twojej stronie znajdują się formularze zbierające dane lub posiadasz sklep internetowy, koniecznie zabezpiecz się przed kradzieżami informacji pozostawianych przez użytkowników. Dzięki certyfikatowi SSL przesyłane ze strony dane będą szyfrowane.
CERTYFIKAT SSL
Jak rozpoznać fałszywą stronę internetową?
Przyjrzyj się adresowi WWW - czy nie ma w nim żadnej literówki lub cyfry udającej literę - cyberprzestępcy często rejestrują adresy tylko nieznacznie różniące się od stron, które chcą sfałszować.
Szczególnie na stronach banków i stronach z systemami płatności sprawdź, czy strona jest zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa - zaczyna się od https://, na pasku adresu znajduje się symbol kłódki.
Jeśli odwiedzasz stronę nie po raz pierwszy, zwróć uwagę na nietypowe zmiany treści, np. odnośniki do niepowiązanych stron lub prośby o podawanie danych innych niż zazwyczaj.
NR 1 W POLSCE