Twój koszyk

Sprzedaż domeny

Jeżeli posiadasz domeny internetowe zarejestrowane w nazwa.pl, możesz wystawić je na sprzedaż za pośrednictwem profesjonalnej platformy. Giełda Domen w nazwa.pl to najnowocześniejsze narzędzie na rynku wtórnym domen internetowych w Polsce. Publikuj oferty sprzedaży domen globalnych i polskich, i zarabiaj z nazwa.pl!

Giełda Domen w nazwa.pl to:

  • Oglądalność serwisu - kilkadziesiąt milionów odsłon miesięcznie
  • Ponad 2 mln unikalnych użytkowników
  • Możliwość szybkiej i wygodnej publikacji ofert sprzedaży domen
  • Bezpieczeństwo transakcji na każdym jej etapie
  • Nowoczesny system zabezpieczający i weryfikujący przekazane środki pieniężne
  • Bezprowizyjny system sprzedaży domen - 100% zysku dla Ciebie!

Jak opublikować swoją ofertę sprzedaży?

Aby opublikować ofertę sprzedaży Twojej domeny, zaloguj się do Panelu Klienta i w zakładce "Giełda Domen - sprzedaż" wybierz domeny, które chciałbyś sprzedać. Następnie, zaproponuj cenę swojej domeny, nie niższą niż 30 zł. Dodatkowo, masz możliwość ustawienia statusu oferty jako "prywatna", udostępniając swoją ofertę wybranemu użytkownikowi.


Jeżeli chciałbyś z zyskiem sprzedać Twoje domeny, które są zarejestrowane u innego rejestratora, masz możliwość szybkiego i wygodnego przetransferowania ich do nazwa.pl. Transfer domeny do nazwa.pl możesz zainicjować na stronie Transfer domen.


Giełda Domen to system sprzedaży również bardzo atrakcyjny dla Twoich przyszłych klientów! Dzięki niemu Twoja oferta codzienne będzie trafiać do tysięcy osób zainteresowanych kupnem Twojej domeny.


Zobacz, jak wygląda proces sprzedaży domeny