Twój e-Sklep w nazwa.pl!

Sprawdź ofertę sklepu internetowego od nazwa.pl.

Czy rewolucja z jaką mamy do czynienia w handlu, doprowadzi do tego, że za kilka lat znikną z naszych miast hipermarkety? Czy wszystkie produkty kupować będziemy za pośrednictwem globalnej sieci?

Dziś e-commerce jest jednym z najczęściej używanych pojęć przez specjalistów  od marketingu. Często docierają do nas wiadomości o spektakularnych sukcesach firm sprzedających w sieci. Polacy pokochali e-zakupy. W 2018 roku wydali na nie ok 40 mld zł, a w tym roku według szacunku ekspertów zajmujących się tematem, będzie to blisko 50 mld zł! Najczęściej zamawiamy odzież, dodatki, akcesoria oraz książki, płyty z muzyką, a także filmy – wynika z najnowszego raportu branżowego portalu Interaktywnie.com.[1]

Jeżeli interesuje Cię udział w tym dynamicznie rosnącym segmencie rynku, nazwa.pl ma dla Ciebie rozwiązanie. Dzięki nowej usłudze, którą jest e-Sklep od wystartowania ze sprzedażą w Internecie dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć!

e-Sklep w nazwa.pl to intuicyjne narzędzie opracowane w oparciu o system PrestaShop, któremu zaufało ponad 250 000 przedsiębiorców na całym świecie. Wielu z nich osiągnęło sukces sprzedając w sieci. Sklep zainstalowany jest na platformie hostingowej, nazwa.pl dzięki czemu działa szybko i płynnie.

Możesz wybierać spośród ponad 5 000 szablonów oraz 3 000 wtyczek pozwalających na dowolną konfigurację usługi dopasowując ją do swoich oczekiwań. Prosta konfiguracja daje możliwość samodzielnego ustawienia integracji z narzędziami analitycznymi, pozycjonowaniem SEO, systemami płatności oraz zarządzania magazynem co pozwala oszczędzać Twój czas.

Uniwersalne narzędzie odpowiadające Twoim potrzebom

Nowa usługa od nazwa.pl to efekt synergii pomiędzy znakomitym narzędziem PrestaShop, a najlepszą dostępną platformą hostingową w Polsce. Otrzymujesz szybkość, stabilność oraz intuicyjne rozwiązanie wsparte: tysiącami skórek, dziesiątkami wersji językowych oraz ciągle rosnącą bazą nowych rozwiązań. To jak finalnie wyglądać będzie Twój e-Sklep zależy wyłącznie od Ciebie. Usługa wspierana jest przez stabilną i szybką platformę hostingową w nazwa.pl, w której zastosowano nowoczesne i wydajne dyski SSD NVMe. Dzięki temu Twój sklep będzie mógł przyjmować zapytania Twoich Klientów bez obawy o stabilność.

Łatwa obsługa

Panel administracyjny, w którym następuje konfiguracja sklepu jest zaprojektowany tak, żeby dodawanie wtyczek oraz samych produktów następowało natychmiastowo i pozwalało oszczędzać Twój cenny czas.

Tysiące użytecznych funkcjonalności

Rozwiązanie w podstawowej wersji posiada ponad 300 użytecznych funkcji pozwalających na szybki start w e-handlu bez konieczności angażowania kosztownych specjalistów. Twój e-Sklep to dostęp do ponad 3 000 wtyczek oraz wsparcie liczącej milion osób społeczności PrestaShop na całym świecie.

Efektywne SEO

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania w przeglądarkach internetowych to jedna z podstawowych rzeczy, o jakie trzeba zadbać posiadając e-biznes. Sklep oferowany przez nazwa.pl jest zaprojektowany tak, żeby konfiguracja SEO była prosta i efektywna.

Narzędzia marketingowe i analityka

e-Sklep w nazwa.pl umożliwia integrację z narzędziami marketingowymi oraz analitycznymi, dostarczającymi Ci wszystkich niezbędnych danych do maksymalizacji sprzedaży w kanale e-Commerce. Są to narzędzia takie jak: narzędzia do wysyłek newsletterów, tworzenie formularzy kontaktowych, wysyłki kodów rabatowych.

Obsługa wielu rodzajów płatności

e-Sklep w nazwa.pl daje możliwość zintegrowania usługi z wieloma pośrednikami płatności, zarówno tymi lokalnymi jak i globalnymi. Integracja z PayPal, PayU czy Przelewy.pl następuje błyskawicznie.

Zaawansowane kategoryzowanie produktów

Twórz drzewka kategorii, produkty powiązane, produkty konfigurowalne maksymalizując swoją sprzedaż. Nazwa.pl dostarcza usługę optymalnie dobraną, niezależnie od tego czy jesteś już doświadczonym przedsiębiorcą, czy też dopiero zaczynasz swoją działalność w e-handlu.

Rozwiązanie w języku polskim

Usługa e-Sklep w nazwa.pl jest w świadczona w języku polskim. Ponadto dostępnych jest ponad 70 wersji językowych dostępnych do wyboru w panelu administracyjnym.

Logistyka wysyłek w jednym miejscu

e-Sklep w nazwa.pl umożliwia Ci daje Ci możliwość składania zleceń na przesyłki kurierskie bezpośrednio z panelu Twojego sklepu. Dane odbiorców są automatycznie eksportowane do formularza wysyłkowego, co pozwala oszczędzić czas potrzebny na realizację zamówień. Masz do dyspozycji wygodny panel służący do obsługi usług kurierskich zintegrowany z najpopularniejszymi metodami płatności.

Wsparcie konsultantów 24/7

W nazwa.pl masz dostęp do konsultantów 24 godziny przez 7 dni tygodniu. Doradcy nazwa.pl pomogą wybrać odpowiedni wariant dla Twojego biznesu.

e-Sklep w nazwa.pl – siła popularności

Obecnie na świecie działa ponad 250 000 sklepów internetowych korzystających z PrestaShop (z czego 13 tys. w Polsce). Wokół tego rozwiązania funkcjonuje ponad milionowa społeczność, która stale wspiera rozwój tego oprogramowania. Przekłada się to na tysiące dostępnych modułów, dzięki którym rozwiniesz funkcjonalności swojego sklepu oraz dostosujesz je do własnych potrzeb. Dzięki ogromnej społeczności bez problemu znajdziesz tutoriale i poradniki, które pomogą Ci się nauczyć jak korzystać z oprogramowania. Dodatkowo, nazwa.pl oferuje całodobowe wsparcie doradców, którzy chętnie zaoferują swoją pomoc przy napotkanych w trakcie konfiguracji pytaniach.

Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO), ustawodawca nakłada na każdego administratora danych osobowych – obowiązek zawarcia Umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych z firmą hostingową. W celu zapewnienia jak największej wygody klientom, nazwa.pl wprowadziła możliwość zawarcia umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych w formie elektronicznej, bez wychodzenia z biura czy z domu i co najważniejsze bez żadnych opłat!

Zamów e-Sklep w nazwa.pl w promocyjnej cenie i korzystaj z dynamicznego rozwoju rynku e-commerce! Prowadzenie sklepu w Internecie jeszcze nigdy nie było tak proste!

[1] raport Interaktywnie.com „E-commerce 2018”:

Zostaw komentarz

Prosimy o wypełnienie wszystkich poniższych pól. Zapewniamy, że Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.