Nazywaj pracę po swojemu!

Targi Pracy w Krakowie - JOBICON | nazwa.pl

Poszukiwanie młodych talentów to jedna z naszych podstawowych wartości. Festiwal Pracy JOBICON, który odbył się 12 marca w Krakowie – to jedna z wielu tego typu okazji. Podczas największych targów pracy nie mogło zabraknąć nazwa.pl.

Festiwal Pracy JOBICON, organizowany przez Pracuj.pl, to wydarzenie łączące najlepszych pracodawców z poszukującymi swojej przyszłości talentami. Targi to także dodatkowe atrakcje. Dla uczestników przygotowano inspirujące prelekcje, prowadzone m.in. przez przedstawicieli serwisu Niebezpiecznik.pl.

Na uczestników targów, którzy odwiedzili stoisko nazwa.pl, czekali najlepsi „łowcy talentów”. Była to idealna okazja do interakcji. Zapytaliśmy uczestników targów, co skłoniło ich do wzięcia pod uwagę rekrutacji do nazwa.pl? Najczęstszą odpowiedzią była pozycja firmy na rynku w branży IT.

Po studiach długo szukałem firmy, która spełni moje oczekiwania. Przejrzałem ofertę firmy IT na naszym rynku i postanowiłem aplikować na stanowisko Inżynier Systemów. Interesuje się Linuxem i oprogramowanie open source nie jest mi obce – relacjonuje jeden z uczestników.

Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z targów na Facebooku nazwa.pl oraz naszej strony, gdzie w specjalnej zakładce znajdziecie informacje na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy.

Pracuj dla lidera w branży IT. W nazwa.pl wierzymy, że ludzie są największym potencjałem naszej organizacji, a ich pasja, zaangażowanie i umiejętności tworzą sukces całej firmy. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w nazwa.pl.

Zostaw komentarz

Prosimy o wypełnienie wszystkich poniższych pól. Zapewniamy, że Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.