Konsole PlayStation 4 do wygrania w nazwa.pl

Firma nazwa.pl uruchomiła nowy konkurs z nagrodami w postaci konsol Sony PlayStation 4. Nagrody można otrzymać za polecenie w ramach Programu Partnerskiego co najmniej 10 przedsiębiorców, którzy w czasie trwania konkursu skorzystają z usług lidera usług hostingowych w Polsce. W konkursie wygrywają wszyscy, gdyż za polecenie nawet jednej firmy przysługuje nagroda w postaci karty podarunkowej z dostępem do serwisu CDA Premium.

Konsoli Sony PlayStation 4 nikomu przedstawiać nie trzeba, bo jest to obecnie najczęściej wybierane urządzenie do domowej rozrywki, umożliwiające korzystanie zarówno z największej liczby gier, jak również z najnowszych technologii rzeczywistości wirtualnej. To właśnie 100 sztuk tych konsol stanowi nagrody główne w konkursie Programu Partnerskiego nazwa.pl. Aby je otrzymać wystarczy w okresie obowiązywania konkursu polecić w Programie Partnerskim nazwa.pl dziesięciu nowych klientów będących Przedsiębiorcami, którzy w okresie obowiązywania konkursu dokonają aktywacji usług w nazwa.pl.

Konsole Sony PlayStation 4 stanowią jedynie nagrody dodatkowe, gdyż za polecenie każdego klienta będącego przedsiębiorcą, polecający otrzymuje od nazwa.pl nagrodę w wysokości 100zł. Oprócz tego od każdej nowo zamówionej usługi oraz od pierwszego jej przedłużenia, osoba polecająca otrzymuje nagrodę w wysokości 50% wartości opłaconych usług. Każde kolejne przedłużenie premiowane jest nagrodą w wysokości 25%.

Program Partnerski nazwa.pl kierowany jest do wszystkich firm i osób fizycznych, a nagrody wypłacane są w postaci pieniężnej, na konta bankowe wskazane przez uczestników Programu Partnerskiego. Współpraca z nazwa.pl pozwala na otrzymywanie stałej prowizji od wpłat dokonywanych przez poleconych klientów, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób zajmujących się zawodowo tworzeniem stron WWW, agencji reklamowych i interaktywnych, biur księgowych i serwisów komputerowych.

Szczegółowe informacje na temat Programu Partnerskiego i konkursu znajdują się na stronie: https://www.nazwa.pl/program-partnerski/.