Migrator w nazwa.pl

Problematyczny hosting i słaba jakość usług spędzają sen z powiek niejednego użytkownika. Przeniesienie stron WWW, baz danych i kont poczty elektronicznej wydaje się czarną magią, dlatego wiele osób tkwi z niechcianymi usługami nawet kilka lat. Dzieje się tak najczęściej z obawy przed migracją do innego operatora oraz całego procesu z tym związanego. Spółka nazwa.pl, jako lider technologiczny, wprowadziła oficjalnie usługę pomocy w migracji każdej osobie, która chce przenieść się do firmy nr 1 w Polsce.

Priorytetowym czynnikiem przy przenoszeniu domeny czy hostingu jest zachowanie ciągłości funkcjonowania wszystkich usług. Żaden użytkownik nie może pozwolić sobie na awarię i brak dostępu do skrzynki pocztowej, czy przerwę w działaniu firmowej strony WWW. Dzięki skorzystaniu z profesjonalnej pomocy przy migracji nie trzeba się o nic martwić – obowiązek prawidłowego świadczenia oraz przeniesienia usług spoczywa na operatorze. W nazwa.pl cała obsługa transferu domeny i hostingu jest całkowicie bezpłatna.

Bezpieczeństwo

Podstawową zaletą migracji przez profesjonalny zespół specjalistów jest gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa. W zależności od decyzji użytkownika, może on przenieść zarówno hosting i domenę, jak również sam hosting. Wszystkie działania prowadzone są w oparciu o restrykcyjne procedury, co pozwala ekspertom z nazwa.pl skrócić czas migracji do minimum przy zachowaniu najwyższej jakości obsług.

Proces przeniesienia danych

Przy pierwszym kontakcie użytkownika, który chce dokonać przeniesienia usług, Dział Obsługi Klienta w nazwa.pl przekaże niezbędne informacje, potrzebne do rozpoczęcia procesu migracji. Chodzi głównie o dane, które należy uzyskać od obecnego rejestratora, takie jak na przykład kod AuthInfo, a także inne specjalistyczne ustawienia konfiguracji działające na obecnym hostingu. Po takiej rozmowie Klient otrzymuje czas na zgromadzenie odpowiednich informacji, które pozwolą na przeniesienie danych przez specjalistów nazwa.pl. Resztą zajmą się eksperci z nazwa.pl, którzy przeprowadzą migrację wszystkich wskazanych usług.