Konto e-mail ze 100 GB dysku – tylko w nazwa.pl!

Firma nazwa.pl wprowadziła do oferty konto e-mail o pojemności aż 100 GB, przebijając zarówno krajowych, jak i zagranicznych konkurentów. Intuicyjny program do obsługi poczty przez WWW, skuteczna ochrona antyspamowa oraz antywirusowa oraz możliwość przesyłania nawet 1 GB danych w pojedynczej wiadomości , to cechy które czynią tą ofertę najlepszą na rynku.

Poczta ma być niezawodna, bezpieczna, z łatwym dostępem do konta pocztowego przez WWW, a o limitach wielkości pojedynczej przesyłki nie powinniśmy nawet myśleć. Ile jednak razy zdarzyło się, że wysyłając do kogoś wiadomość okazało się, że wielkość naszej wiadomości przekroczyła albo pojemność skrzynki odbiorcy, albo maksymalną wielkość pojedynczej wiadomości?

Spółka nazwa.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziła konta e-mail Mail Cloud Start które są zarówno bardzo pojemne, jak również pozwalają na przesłanie w przesyłce nawet zawartości pojedynczej płyty CD. Użytkownicy w nazwa.pl nie muszą się również martwić o liczbę wiadomości jakie można do nich wysłać, o wirusy w poczcie czy też o niechciane wiadomości pocztowe (SPAM), bo filtry antywirusowe i antyspamowe nazwa.pl automatycznie blokują takie przesyłki. Rozbudowana sieć nazwa.pl wymieniająca bezpośrednio ruch z każdym z liczących się dostawców łącz w Polsce oraz w Europie Zachodniej sprawia, że niezależnie czy w domu, czy w pracy, czy też na wyjeździe służbowym lub na wakacjach poczta w nazwa.pl zawsze działa szybko i niezawodnie.

Kolejne zmiany umacniają nazwa.pl na pozycji lidera technologicznego wśród firm hostingowych w Polsce, a zwycięzcą zawsze są Klienci, którzy korzystając z usług nazwa.pl otrzymują usługi na najwyższym światowym poziomie.