Nagrody marki Apple w Programie Partnerskim nazwa.pl rozdane!

Ostatniego dnia marca zakończył się konkurs zorganizowany z okazji wprowadzenia Programu Partnerskiego w nazwa.pl. Wszyscy klienci, którzy wzięli udział w polecaniu usług nazwa.pl, oprócz nagród związanych z uczestnictwem w Programie Partnerskim, walczyli również o wysokiej jakości sprzęty marki Apple – MacBook Air, iPad Pro oraz iPhone Xs.

W konkursie organizowanym przez nazwa.pl wygrywali wszyscy! Do odbioru atrakcyjnych karty podarunkowych serwisu CDA Premium wystarczyło polecić firmę, która zakupiła dowolną usługę z oferty nazwa.pl. Wygrywali również poleceni klienci, którzy nabyli w promocyjnych cenach wysokiej jakości usługi utrzymania poczty elektronicznej, stron WWW oraz domeny wraz z bogatym pakietem usług dodatkowych w ramach oferty „Bezpieczna domena

Zgodnie z warunkami konkursu najbardziej aktywni klienci polecający usługi nazwa.pl otrzymali wysokiej jakości sprzęt marki Apple. Rywalizacja o tak wartościowe nagrody trwała do ostatnich dni, a zwycięzcami zostali użytkownicy o loginach wyszczególnionych poniżej (część loginów została zanonimizowana ze względu na ochronę danych osobowych):

Login: pog****mp
Login: mic****ki
Login: dei****lf

Konkurs został rozstrzygnięty, gratulujemy zwycięzcom, ale Program Partnerski w nazwa.pl właśnie na dobre się rozkręca. Zapraszamy wszystkich do dalszego aktywnego polecania usług nazwa.pl. Przypominamy, że za każdą nową usługę, która zostanie zakupiona z polecenia, polecający zyskuje najwyższe w Polsce prowizje w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi oraz od pierwszego przedłużenia, a także prowizjami 25% od każdego kolejnego przedłużenia. Dodatkowo jeżeli poleconym Klientem jest firma to polecający otrzymuje nagrodę dodatkową o wartości 100zł!

Szczegółowe informacje na temat Programu Partnerskiego znajdują się na stronie: https://www.nazwa.pl/program-partnerski/