Pomoc Premium w nazwa.pl

Firma nazwa.pl wprowadza dla swoich Klientów Pomoc Premium. Od teraz Klienci firmy mogą w pełni skupić się na prowadzeniu swojego biznesu. Usługa obejmuje priorytetową obsługę połączeń telefonicznych, jak również wiadomości e-mail. Dodatkowo korzystającym z usługi oferowane są rabaty na usługi IT.

Dla kogo Pomoc Premium?

Pomoc Premium jest oferowana wszystkim Klientom nazwa.pl. Ponadto spółka udostępnia usługę bezpłatnie na okres dziewięciu miesięcy dla każdego Klienta biznesowego nazwa.pl. Firma wychodzi naprzeciw Klientom, którzy wyznają zasadę „czas to pieniądz”. Klienci nazwa.pl w ponad 95% przypadków uzyskują pomoc w czasie kilku sekund od wykonania połączenia! Ten znakomity wynik jest pochodną znaczących nakładów inwestycyjnych jakie zrealizowała spółka w ostatnim roku.

Korzystając z Pomocy Premium klienci zyskują:

  • priorytetową obsługę połączeń telefonicznych,
  • priorytetową obsługę zgłoszeń mailowych,
  • rabat na usługi IT w wysokości 50%.

Pomoc Premium w „skrócie”

Pomoc Premium to przede wszystkim skrócony czas reakcji Działu Obsługi Klienta na zgłoszenia przekazywane zarówno drogą telefoniczną jak i mailową. Ponadto wyróżnikiem Pomocy Premium jest rabat w wysokości 50% na usługi IT oferowany Klientom. Firma dostarcza rozwiązania na najwyższym poziomie, dlatego także w obszarze obsługi klienta wyznacza standardy obsługi, zapewniając klientom jakość, której należy oczekiwać od firmy nr 1 w Polsce.