PC World poleca VPS NVMe Biznes od nazwa.pl

Redakcja PC World dokonała porównania ofert serwerów VPS od różnych operatorów. W tym zestawieniu nazwa.pl została wyróżniona za usługę VPS NVMe Biznes, co jest kolejnym potwierdzeniem pozycji lidera na polskim rynku hostingowym. Serwery VPS  od nazwa.pl cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, a wyróżnienie PC World jest odzwierciedleniem tego faktu.  

Na wysoką jakość usługi VPS NVMe Biznes składa się wiele czynników. Po pierwsze warto wspomnieć, że serwery VPS w nazwa.pl uruchamiane są na dyskach NVMe, które są do 10 razy szybsze niż nośniki SSD i nawet 100 razy wydajniejsze niż klasyczne dyski magnetyczne. To idealne rozwiązanie dla wymagających baz danych oraz aplikacji webowych. Ponadto wszystkie procesy poszczególnych użytkowników, którzy decydują się na wykorzystanie wirtualnego serwera, zachodzą niezależnie. Takie rozwiązanie pozwala w pełni na wykorzystanie gwarantowanych zasobów przydzielonych serwerowi VPS.

Dla użytkowników kluczowa jest też szybkość działania usługi. W przypadku serwerów VPS, oprócz parametrów usługi i rodzaju dysku, dużą rolę odgrywa dostęp do wydajnej infrastruktury sieciowej oraz globalnych punktów wymiany ruchu. W nazwa.pl dostępny jest również intuicyjny Panel Klienta, który umożliwia wykonanie najważniejszych czynności administracyjnych na serwerze VPS. Pozwala on na ponowne uruchomienie lub zatrzymanie maszyny wirtualnej, podgląd dzienników zdarzeń albo zmianę (przebudowę) zainstalowanego systemu operacyjnego. Wszystko odbywa się za pomocą kilku kliknięć myszą.

Przewagą rozwiązań VPS nad serwerami dedykowanymi jest szybkość wdrożenia usługi. Osoba szukająca rozwiązania dla siebie często potrzebuje go praktycznie natychmiast. W przypadku usług nazwa.pl serwer VPS jest gotowy do działania w zaledwie 15 sekund od momentu zaksięgowania wpłaty. Oznacza to, że jeżeli potrzebujemy wydzielonego środowiska do pracy, a nie dysponujemy dodatkowym urządzeniem fizycznym, możemy szybko wykupić odpowiednie zasoby u sprawdzonego dostawcy. Umożliwia to przeprowadzenie testów w bezpiecznym środowisku, odizolowanym od serwera firmowego czy produkcyjnego. Tworzymy w ten sposób wydajne środowisko deweloperskie, do którego mamy łatwy dostęp w dowolnym momencie, którego zasoby możemy powiększyć, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Firma nazwa.pl nie zwalnia tempa ani na chwilę i ciągle pracuje nad nowymi produktami oraz usługami, spełniającymi coraz większe wymagania użytkowników. Spółka jest również liderem w zakresie cyberbezpieczeństwa w sieci, posiadając rozwiązania chroniące użytkowników przed atakami typu DDoS.